Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Riotto Botanical Co.,Ltd. Fabrika turu

iyi kalite Organik Bitki Tozu satış için
iyi kalite Organik Bitki Tozu satış için
Bu şimdiye kadar denedim en lezzetli ve flavorful Curcumin / zerdeçal. Aroma, aldığım önceki zerdeçal ürünlerden farklı ve harika kokuyor. Son derece yüksek kalite, mükemmel tutarlılık ve güzel renk!

—— Julie Banas

Bu çok güzel, iyi üretilmiş bir bitkidir. Online dokümantasyonun yanı sıra nakliye ve yeniden kapatılabilir çantadan çok etkilendim. Yüksek kalite, şifalı bitki. Hızlı teslimat!

—— Bill Stillwell

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Fabrika tanıtımı:

  1. Kuzey batı bölgesindeki ilk otomatik üretim hattı.

  On geleneksel üretim hattı.

  2. 800 metrekarelik alanı ile Bilimsel Araştırma ve Öğretim binası. Laboratuvarımız kuzeybatı üniversitesi ile işbirliği yapmaktadır.

  3. 100000 dereceli arıtma atölyesi

  4. tüm elektrik güneş pudra gelen

  5. Ekstraksiyon atığını daha iyi kullanmak için biyogaz sistemi ve organik gübre üretim hattı kuruldu.

 • OEM / ODM
  2010 yılında kurulan RIOTTO, bitkisel özler, gıda ve besin takviyeleri konusunda lider bir üreticidir. Ürün araştırma ve geliştirme konusundaki yenilikçi yaklaşımımız, sektördeki bileşenlerimizin kalitesi ve değeri konusunda bizi tanıdı. Riotto, ürünler için üretici, ihracatçı ve daha fazla işlemci olarak faaliyet göstermektedir. Konseptten bitmiş ambalaja kadar sıvı, kapsül, toz ve tablet ürünleri üretme olanağımız vardır. Müşterilerimizin sertifikalandırılabilir kalite ve daha iyi değer taleplerini karşılamaktan gurur duyuyoruz

 • Ar-Ge
  Firmamız her türlü gelişmiş geliştirme ekipmanları, üretim yöntemleri ve test yöntemlerine sahiptir. Riotto, 9000m2 GMP standart atölye ve komple paslanmaz ekstraksiyon ekipmanları ile GMP standartlarına göre inşa edilmiştir.

  Çeşitli bitki özlerinin, gıda ve besin takviyelerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışı ile uğraşıyoruz. Ürün araştırması ve geliştirmeye yönelik yenilikçi yaklaşımımız, endüstrimizdeki bileşenlerimizin kalitesi ve değeri konusunda tanınmamızı sağladı.

İletişim bilgileri
Riotto Botanical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Sophie

Tel: 86-29-86517277

Faks: 86-29-86190972

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)